Klaipėda, Gedminų 3.
+37046346109
mokykla@gedminai.lt

Darbuotojai

KLAIPĖDOS GEDMINŲ PROGIMNAZIJOS PEDAGOGŲ VARDINIS SĄRAŠAS 2020–2021 M. M.

Mokytojų el. pašto adresą sudaro vardo pirmoji raidė, taškas, pavardė, @gedminai.lt

Vardas, pavardėPareigybėDėstomas dalykas
A. LiaudanskasDirektorius 
I. BalsienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymuiLietuvių kalba ir literatūra
A. JankauskienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymuiLietuvių kalba ir literatūra
S. RudelisDirektoriaus pavaduotojas ugdymuiŠokis, žmogaus sauga
D. StasiulienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui, specialioji pedagogė 
F. AlonderisMokytojasGamtos mokslai (chemija, gamta ir žmogus)
I. AnužienėMokytoja, 7v klasės vadovėAnglų kalba
R. BakevičienėMokytoja, 8d klasės vadovėMatematika
I. BaldinienėMokytojaIstorija
D. BalsienėMokytoja, akompaniatorė, 5c klasės vadovėMuzika
V. BučmienėMokytoja, 8c klasės vadovėAnglų kalba
V. Bunevičiūtė-KudinovaMokytoja, 1v klasės vadovėPradinis ugdymas
J. BūtaitėMokytojaGeografija
A. ChomičiusNeformaliojo švietimo mokytojasKūrybinis mąstymas
R. ČerniauskienėNeformaliojo švietimo mokytojaTeatras
J. DaugintėMokytoja, 7b klasės vadovėMatematika, fizika
N. DeviatajevaMokytojaRusų kalba
V. DomarkienėNeformaliojo švietimo mokytojaŠokis
L. Eirošė (vaiko priežiūros atostogose)MokytojaPradinis ugdymas
S. FreitakasMokytojasTechnologijos
V. GaidjurgienėMokytoja, 3a klasės vadovėPradinis ugdymas
D. GaučytėMokytoja, 1b klasės vadovėPradinis ugdymas
R. GedmontienėMokytojaVokiečių kalba
L. GrigaitytėMokytojaDailė
J. GrinevičienėMokytojaDorinis ugdymas (tikyba)
R. YaburovaMokytoja, 5b klasės vadovėRusų kalba
B. ImbrasienėMokytoja, 7d klasės vadovėLietuvių kalba ir literatūra
R. IvanauskasMokytojasLietuvių kalba ir literatūra
S. JakovlevienėMokytojaInformacinės technologijos
J. JankutėMokytoja, 4b klasės vadovėPradinis ugdymas
R. JonaitienėMokytoja, 5v klasės vadovėTechnologijos
G. JonauskasMokytojasInformacinės technologijos   
S. JurkevičienėMokytoja, 3b klasės vadovėPradinis ugdymas
R. KadžiulienėMokytojaDorinis ugdymas (tikyba)
G. KaunaitėMokytoja, 8v klasės vadovėIstorija, fizika
S. KazelskienėMokytoja, 6b klasės vadovėMatematika
L. Klepeckaitė-DiržininkienėMokytojaŠokis
M. KrakysMokytojasFizinis ugdymas
G. KreišmontaitėMokytoja, 1a klasės vadovėPradinis ugdymas
V. KupšienėMokytoja, 4a klasės vadovėPradinis ugdymas
J. LastauskienėMokytoja, 2c klasės vadovėPradinis ugdymas
I. LenkauskienėMokytoja, 7c klasės vadovėLietuvių kalba ir literatūra
E. Letukaitė-KvederienėNeformaliojo švietimo mokytoja 
A. LiutkuvienėMokytojaFizika
E. MartinkevičienėMokytoja, 6v klasės vadovėMuzika
A. MartyšienėMokytoja, 8b klasės vadovėMuzika
R. Martyšiūtė-JarašiūnėMokytojaAnglų kalba
A. NorkienėMokytoja, 6a klasės vadovėInformacinės technologijos
V. PaniuškienėMokytojaLietuvių kalba ir literatūra
V. PaškauskienėMokytojaGeografija
A. PetrovskijMokytojasAnglų kalba, rusų kalba
A. PlūkienėMokytoja, 6d klasės vadovėDorinis ugdymas (etika)
K. PocevičienėMokytojaTechnologijos
L. PožienėMokytoja, 6c klasės vadovėAnglų kalba
D. RemeikienėMokytoja, 1c klasės vadovėPradinis ugdymas
K. RudelienėMokytoja, 7a klasės vadovėAnglų kalba
R. SerapinienėMokytoja, 3v klasės vadovėPradinis ugdymas
R. SidorovienėMokytoja, 8a klasės vadovėMatematika
I. SimanauskienėMokytoja, 5d klasės vadovėAnglų kalba
R. SirusienėMokytoja, 4v klasės vadovėPradinis ugdymas
I. SudeikienėMokytoja, 2b klasės vadovėPradinis ugdymas
L. ŠapkauskasMokytojasFizinis ugdymas
A. ŠimkuvienėMokytoja, 2a klasės vadovėPradinis ugdymas
J. ŠirvienėMokytoja, 2v klasės vadovėPradinis ugdymas
G. ŠkimelytėMokytoja, 4c klasės vadovėPradinis ugdymas
L. ŠlevaitėMokytoja, 3c klasės vadovėPradinis ugdymas
R. ŠverebienėMokytojaVokiečių kalba
N. TriuškienėMokytojaFizinis ugdymas
V. UždanavičienėMokytojaAnglų kalba
V. VenskienėMokytojaGamtos mokslai (biologija, gamta ir žmogus)
V. AliubavičienėSocialinė pedagogė 
L. DaubarienėSpecialioji pedagogė, 5a klasės vadovė 
A. MusonienėLogopedė 
R. PerminienėPsichologė 

NEPEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ VARDINIS SĄRAŠAS

2020–2021 M. M.

Vardas, pavardėPareigybės pavadinimas
D. RačickėDirektoriaus pavaduotoja ūkiui ir bendriesiems reikalams
B. ImbrasienėBibliotekos vedėja
R. BaltrimėRaštinės administratorė
V. DomarkienėDuomenų bazės priežiūros specialistė
S. PerekatovaDokumentų koordinavimo specialistė
G. JonauskasInformacinių komunikacinių technologijų specialistas
J. VasiliauskasElektrikas
P. S. ŽiogasPastatų ir sistemų priežiūros einamojo remonto darbininkas
J. MoskaikinKiemsargis
V. SadovnikovKiemsargis
G. MerzliakovaBudėtoja
A. LiaudanskienėBudėtoja
R. TamošauskienėValytoja
S. BogdanovaValytoja
G. N. ŠimkienėValytoja
R. ŠimkienėValytoja
A. MalkovaValytoja
V. GaldikienėValytoja
D. DražbienėValytoja
R. DukauskienėValytoja
F. AlonderisLaborantas
V. AliubavičienėMokytojos padėjėja
L. BolbotMokytojos padėjėja
A. DarčienėMokytojos padėjėja
V. DomarkienėMokytojos padėjėja
V. GilysMokytojos padėjėjas
J. JucėMokytojos padėjėja
I. KundrotėMokytojos padėjėja
M. PonamoriovaMokytojos padėjėja
Ž. RimeikienėMokytojos padėjėja