Klaipėda, Gedminų 3.
+37046346109
mokykla@gedminai.lt

Darbo užmokestis

VIDUTINIO MĖNESINIO BRUTO DARBO UŽMOKESČIO ATASKAITA 

2021 m. balandžio 7 d.

Eil.Pareigų (pareigybės) pavadinimasEtatų skaičiusVidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis (Eur)
Nr.  2021 m. 1 ketvirtis2020 m.
5Direktoriaus pavaduotojas ugdymui3.002278,312102,65
10Kiemsargis1.50685,15724,95
14Mokytojas10.831296,721251,61
15Mokytojas ekspertas3.601806,271744,23
16Mokytojas metodininkas28.391573,171527,96
17Mokytojo padėjėjas4.40764,73779,71
19Pastatų ir sistemų priežiūros, einamojo remonto darbininkas2.00661,42707,71
20Patalpų tvarkytoja1.75657,84610,00
25Specialusis pedagogas1.251152,61877,79
26Valytojas8.50666,56707,88
27Vyresnysis mokytojas17.791458,011399,41

  [1] Vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis – ikimokestinis darbo užmokestis (neatskaičius gyventojų pajamų mokesčio ir valstybinio socialinio draudimo įmokų, kurias moka darbuotojas). [2] Darbuotojo, kuris vienintelis įstaigoje eina atitinkamas pareigas (užima atitinkamą pareigybę), praėjusių metų vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis ir einamųjų metų praėjusio ketvirčio vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis pateikiamas tik gavus jo sutikimą.