Klaipėda, Gedminų 3.
+37046346109
mokykla@gedminai.lt

Aštuntokai jau dairosi, kur tęs savo mokymąsi

 

2023 metų sausio mėnuo Klaipėdos Gedminų progimnazijos 8 klasių mokiniams labai turiningas. Lankomės įvairiose Klaipėdos miesto gimnazijose bei profesinio orientavimo centruose. Aštuntokams šis laikas itin svarbus, nes jau vasario pabaigoje jiem reiks pasirinkti, kur, baigę 8 klases, jie norės tęsti mokslus. Jau apsilankėme Klaipėdos Baltijos, „Aukuro“, „Vėtrungės“ „Ąžuolyno“ gimnazijose.
Sausio 23 d. vykome į Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centrą. Išsiaiškinome stojimo į šią mokymo įstaigą tvarką. Sužinojome, ko mokomasi šioje mokykloje 9-10 klasėse, kokias profesijas galima čia studijuoti baigus 10, 12 klasę. Smagu buvo susitikti buvusius Gedminų progimnazijos mokinius, išklausyti jų patyrimus, pastabas.
Dalyvavome praktinėje veikloje: galėjome išbandyti elektrines medžio pjovimo stakles, pabandyti tinkuoti, dažyti, maketuoti su kompiuterinėmis programomis. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę ne tik susipažinti su mokymo centru, jo mokytojais, bet dar ir dalyvauti įvairiose veiklose.