Klaipėda, Gedminų 3.
+37046346109
mokykla@gedminai.lt

English Language Passport

Šiais mokslo metais 7B klasė dalyvavo tarptautiniame Etwinning projekte English Language Passport. Projekto uždaviniai buvo orientuoti į mokinių anglų k. įgūdžių lavinimą,  pažinimo, komunikavimo kompetencijas. Projekto veiklos prasidėjo nuo  saugaus elgesio internete susipažinimo ir  savo mokyklos, šalies pristatymų. Moksleivių prisistatymams   sukurti komiksai, naudojant Pixton programėlę. Kiekvienos šalies dalyvės mokiniai kūrė savo pasus, bei įlaipinimo bilietus.

 Vasario mėnesio veiklos skirtos  draugystei – visos šalys kūrė draugystės eliksyro receptus. Balsavimo metu išrinkti gražiausi ir “skaniausi” receptai.

 Kovo mėnesį projekto dalyviai rinko  informaciją apie žymias savo šalies istorines asmenybes- moteris. Buvo paruošta informacija apie Barborą Radvilaitę ir Emiliją Pliaterytę. Sukurti skaitmeniniai plakatai.

Balandžio mėnesio veiklų metu, kiekviena šalis partnerė sukūrė Velykinį pakvietimą, Išrinkti  gražiausi pakvietimai.

 Ir projektą užbaigė žymiomis vietomis Lietuvoje ir pasaulyje. Abibendrinant projektines veiklas, kurios buvo integruotos į ugdomąjį procesą, mokiniams buvo sukurtos galimybės kūrybiškai pažvelgti į mokymąsi, tobulinti skaitmenines kompetencijas ir susipažinti su projekto partnerių šalies kultūra.