Klaipėda, Gedminų 3.
+37046346109
mokykla@gedminai.lt

Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų futbolo 5×5 finalinėse varžybose!!!

2023-2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų futbolo 5×5 finalinės varžybos vyko Alytuje. Zoninėse varžybose dalyvavo 52 komandos. Teisę dalyvauti finalinėse varžybose iškovojo Alytaus, Utenos, Klaipėdos ir Vilniaus  bendrojo ugdymo mokyklų komandos.

Atvykusius sportininkus šokiu pasveikino šokių kolektyvas „Dainavėlė“ ir saksofonininkų kvartetas. Sveikinimo žodį tarė Alytaus miesto mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, kuri palinkėjo futbolininkams būti savo asmeniniais čempionais.

Po iškilmingos varžybų atidarymo dalies į kovą stojo komandos, kurios sirgalius žavėjo  gražiu ir kovingu žaidimu. Intriga išliko iki paskutinių rungtynių antrojo kėlinio paskutinės minutės, kai Vilniaus Fabijoniškių komanda pelnė du įvarčius ir nugalėjo Klaipėdos Gedminų progimnazijos komandą, kuri liko trečia.  Antrąją vietą iškovojo Alytaus Dainavos progimnazijos futbolininkai. Ketvirti -Utenos  Aukštakalnio progimnazijos futbolininkai.

Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais, žaidėjai – LMŽ marškinėliais, asmeniniais prizais.Patys didžiausi sveikinimai mūsų mokyklos futbolo komandos rinktinei, fizinio ugdymo mokytojai Nijolei Triuškienei, palaikymo komandai – mokyklos direktoriui Aurelijui Liaudanskui, Mangirdui Kaspučiui, Benui ir Linai Kavaliauskams.